David Beckham Classic тоалетна вода за мажи

Classic е мирис кој ја балансира “харизматичната мажественост и класичната елеганција“. Горните ноти вклучуваат свежи цитрусни ароми на џин и тоник, лимета и галбанум. Во срцевината има ноти на чемпрес, мускатен орев и свежа мента, заокружени со топла дрвенеста основа составена од ветивер, кедар и килибар.

1,230 ден1,690 ден

Исчисти

Опис

David Beckham го проширува своето портфолио на мириси со претставување на новото издание наречено Classic, мирис наменет за мажи со стил. David Beckham како светска стилска икона и трендсетер, ја отелотворува мажественоста и современоста и знае како да го искомбинира современиот стил со класичната машка елеганција.

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.