David Beckham Homme Тоалетна вода за мажи

David Beckham во соработка со Coty го претставува новиот мирис кој е креиран со цел да ја открие суштината на харизматичниот маж со стил, фудбалска ѕвезда, трендсетер, татко и сопруг.

Одличната композиција во горните ноти нуди цитрусни сокови вешто помешани со ѓумбир и сечуан бибер. Срцевината е составена од кашмир, кожа и рузмарин, додека основата остава трага од акорди на махагони дрво, пачули и мошус.

1,639 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.