David Beckham Instinct Tоалетна вода за мажи

Мирисот го доловува уникатниот стил на David Beckham во еден мирис соодветен за навечер но и за преку ден.

Овој мирис содржи различни ароматични ноти со цел да се креира топла, софистицирана сензација. Мирисот се отвора со свежи цитрусни ноти на бергамот и мандарина. Кардамом, пименто и ѕвезден анис ја зачинуваат срцевината, додека основата е составена од ноти на пачули, бел килибар и ветивер. Шишенцето на Instinct е исклучително дискретно.

Изгравираниот дијамант на основата на шишенцето претставува дискретен потсетник за софистицираниот личен стил на Beckham.

1,090 ден1,390 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.