David Beckham Respect тоалетна вода за мажи

Новиот машки мирис David Beckham го носи името Respect и истиот е лансиран во август 2017 година. Смел мирис за мажи, кој е инспириран од неговиот чесен и внимателен карактер. Овој дрвенесто-ароматичен мирис е полн со контрасти и претставува ароматичен, мулти-димензионален и модерен парфем кој евоцира ведар есенски ден и мирис на шума. Овој современ мирис се отвора со мешавина од ноти на грејпфрут и сочна лубеница, помешани со розов бибер за инстантна возбудливост. Срцевината открива чисти и ароматични тонови благодарение на свежата фузија од босилек и лаванда, нагласени со свеж тон на кардамом. Ова се развива водлабока мажествена основа со моќен дрвенест потпис, кој е оформен од интензитетот на пачули и од длабокиот карактер на дабова мов. Respect е уникатен израз на вистински модерен џентлмен.

1,190 ден1,790 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

, ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.