НА ПОПУСТ 17%

Day&Night Way Of Life Eau de Parfum Парфем

999 ден

Опис

Прекрасна композиција за насмеани жени, полни со самодоверба кои се подготвени за секаков вид на предизвик.  Во преден план е љубичицата, која заедно со портокалот и бергамотот создава една свежа и сочна комбинација. Во срцето на композицијата се наоѓа кафето кое перфектносе вклопува со цветните и овошните ароми, додека пак нотите ванила, карамела и пачули ја комплетираат оваа слатка и деликатна композиција.

  • Главни ноти – Бергамот , Љубичица , Портокал
  • Средни ноти – Цвет од портокал , Круша , Кафе , Перуника , Роза
  • Основни ноти – Ванила , Карамел , Пачули
  • Доминантна нота – Карамел
  • Годишно време – Есенски
  • Дневен/Ноќен – Ноќен

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.