DELMARTE PREMIUM / Raspberry garden – зелен чај

Зелениот чај, малините, боровинките и бозелот ги здружуваат силите и ве одржуваат здрави.

20-40мг кофеин

650 ден

Опис

20 кесички чај во едно пакување.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.