DELMARTE PREMIUM / White Chocolate and Vanilla – Rooibos

Почастете  се со вкусен ритуал на здравје со силен антиоксиданс ројбос, мирис на ванила и бело чоколадо.

Чај на месецот!

650 ден

Опис

20 кесички чај во едно пакување.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.