DELPHI Блуза

Асиметрична драпирана блуза со скулптурен антички изглед.

Изработен во памучен воал со блага транспарентност.

98% Памук, 2% Свила

3,490 ден

Исчисти

Опис

Табела на мерки
Величина Гради Половина Колкови Половина до земја
S/M 82-90cm 62-70cm 90-98cm 104cm
L/XL 90-98cm 70-78cm 98-106cm 107cm

 

Рокот на испорака е од 7 до 10 дена 

Дополнителни информации

Величина

L-XL, S-M

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.