НА ПОПУСТ 25%

Desso Legend – Eau de Parfum

Мириса слично на Hugo Boss “Bottled”

 

100мл

1,049 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.