DEZINTAL 0,2%

 

1 l

80 ден

На залиха

Опис

Раствор за чистење и за дезинфекција. 100 ml раствор содржи 0,2 g бензалкониум хлорид

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.