Dillios Бебешко ќебе со крзно

Димензии: 76×91 см

548 ден

Само 1 останати во залиха

Опис

Меко и крзенено бебешко ќебе за екстра топлнина и мекост во ладните денови

Изработено од 100% полиестер со вештачко руно

Достапно во 2 дезени – Zoo Friends и Sleeping Bear

Се пере во машина на 40°C

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.