DILOS CASHMERE SOFTNESS Ќебе 

Ќебе Cashmere softness

  • Изработено од 100% мек и топол полиестер
  • Димензија: 140×200 cm
  • Тежина: 390г/м2
  • Крем боја
  • Се пере во машина на 40 степени

1,100 ден

Само 2 останати во залиха

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.