DILIOS Бањарка зелена

Бањарка со капа

  • Неверојатно мека и топла
  • Изработени се со zero-twist yarn.
  •  30% повисока пропустливост
  • 100% памук

2,100 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Величина

L-XL, S-M

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.