DISNEY GLOBE 3D Сложувалка

3 D сложувалка-топка со 180 парчиња

Големина на сложувалката : дијаметар 20 cm

Возраст: 7-12

1,989 ден

Само 1 останати во залиха

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.