DOMEO Средство за садови

0,5 л

31 ден

На залиха

Опис

Средството за миење на садови е наменето за миење на замастени и нечисти садови, ги раствара маснотиите и им дава сјај на садовите.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.