DR. BROWN’S Садови за чување храна

Четири мали садови во различни бои

730 ден

Опис

Четири мали садови во различни бои. Со херметичко затварање, во овие садови може безбедно да чувате храна и течности дома или за на пат без страв дека ќе се истурат.

Четирите садови може да ги нарадите едно врз друго за полесен транспорт.

Не содржи БПА

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.