DR. BROWN’S Сет од две капачиња за шише со широко грло

Две капачиња за шише со широко грло

526 ден

Опис

Затворете го шишето со овие капачиња за да не дојде да истурање при транспорт и за безбедно чување на млеко во шишето.

Вклучува:

-две капачиња за шише со широко грло

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.