DR.BROWN’S Сет од две пластични шишиња со широко грло

2 х 270 мл

1,050 ден

Опис

Dr. Brown’s Options Bottle е првото шише кое може да се употребува со или без внатрешниот вентил систем. Новиот вентил систем е наменет да расте со Вашето бебе и ви препорачуваме да го употребувате за да ги осетите сите предности на Dr. Brown’s шишињата. Патентираниот вентил систем на Dr. Brown’s шишињата помага да се намалат проблеми при хранење, варење на млекото и ги сочувува витамините во млекото.

Вклучува:

-две сини пластични шишиња од 270 мл со широко грло

-две силиконски цуцли 0-3 месеци

-четка за чистење на вентил цевката

Не содржи БПА

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.