DR. BROWN’S Сет од две силиконски цуцли со широко грло за бебиња од 3-6 месеци

Две силиконски цуцли 3-6 месеци

355 ден

Опис

Направени од многу мек, високо квалитетен силикон, секое ниво на цуцлите обезбедува соодветен проток на течноста за потребите на Вашето бебе. Сите цуцли се различни во големина и форма зависно од возраста и начинот на хранење на бебето.

Вклучува:

-две силиконски цуцли 3-6 месеци

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.