DR. BROWN’S Сет од две силиконски цуцли со тесно грло за густи течности

Две силиконски цуцли за густи течности со тесно грло

304 ден

Опис

Направени од многу мек, високо квалитетен силикон, секое ниво на цуцлите обезбедува соодветен проток на течноста за потребите на Вашето бебе. Сите цуцли се различни во големина и форма зависно од возраста и начинот на хранење на бебето.

Вклучува:

-две силиконски цуцли за густи течности

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.