DR. BROWN’S Стерилизатор за шишиња

5,891 ден

Опис

Во стерилизаторот на пареа на Dr. Brown’s може да ставите одеднаш шест шишиња од сите големини.

Лесно за употреба, со елесктронски систем и автоматско гаснење кога циклусот ке заврши. Во горниот дел има полица за поситни делови како цуцли, цуцли лажливки и останататите делови од шишињата.

Вклучени штипки за вадење и чашка за мерење.

Не содржи БПА.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.