DR.KONOPKA’S DEEP-CLEANSING Шампон против првут

Овој шампон содржи моќна мешавина од органско билно масло N37 на Dr. Konopka, органски екстракти од даб и коприва. Обезбедува длабинско чистење на косата и скалпот, го отстранува првутот, ја враќа рамнотежата на скалпот и ја смирува кожата, ја храни и одржува косата со здрав изглед.

280мл

375 ден

Нема на залиха

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.