DR.KONOPKA’S ENERGIZING Шампон против опаѓање за мажи

Овој шампон содржи моќна мешавина од органско билно масло N28 на Dr. Konopka, органски екстракт од ѓумбир и органско масло од нане. Го енергизира скалпот, помага да се контролира опаѓањето на косата и ја храни косата од коренот за посилна, погуста и поздрава коса.

280мл

340 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.