Dr.KONOPKA’S PURIFYING Гел за туширање за мажи

Обезбедува длабинско чистење и чувство на долготрајна свежина, помага да се задржи кожата обновена и енергизирана.

280мл

340 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.