DR. WOLZ Kinderimmun pulvis Прашок за имунитет и раст

Прашок за нормална функција на имуниот систем и растот кај децата.

Природен препарат со специфичен имуно активен комлекс кој го зајакнува имуниот систем и го прави организмот отпорен на вирусни и други заболувања. Погоден е за примена кај деца, бремени жени и доилки.

Пакување: 65g

990 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.