Dual Power Гел за миење на садови

  • Пријатна арома на калинка
  • Италијански квалитет

 

132 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.