НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 20%

AURA QUICK STICK DARK Дуо стик за контурирање

340 ден

Опис

QUICK STICK-ДУО СТИК ЗА КОНТУРИРАЊЕ-достапен во три нијанси за светол,среден и темен тен.

Наменет за урбан начин на живот на дамата,бидејќи лесно и едноставно се нанесува.

Стикот го сочинуваат една темна и една светла страна.Со темната страна од стикот се дефинираат контурите на лицето,а со светлата страна се нагласува истакнатите делови на лицето.

Благата мирисна нота на чоколадото ги буди сетилата при нанесувањето на стикот на лицето.Збогатен е со витамин Ц и масло од јојоба и ши бутер.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.