AURA COLOR KARMA ROUGE 50 MOVE ON Двобоен кармин

451 ден

Опис

Двобоен мат кармин со кремаста текстура едноставна за нанесување.

Бојата е богата,жива и гарантира незаборавен мат изглед.

Најдоброто од овој двобоен кармин е неговата срцевина(внатрешниот светол дел)кој содржи природен восок и состојки  за дополнителна нега на усните.

Комбинацијата на двете нијанси овозможува суптилен омбре ефект на усните.

Достапен во 6 нијанси во атрактивно и иновативно пакување.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.