❤️ Aseana Royal Spa Е ваучер

Изрази честитка со совршен подарок: вредносен е-ваучер!

Одбери вредност, додади во кошничка, пиши ни e-mail адреса и порака за примателот во „Дополнителни информации“ при наплата и ние ќе го доставиме во твое име.

Асеана спа центарот ти нуди парцијални масажи, третмани на лице, спа третмани на тело, грижа и масажа за твоите раце и стапала, традиционални бањи, сауна и џакузи со екстензивна линија на ексклузивни производи направени од екстракт на ориз и чисти есенцијални масла.

Зачекори во единствениот спа центар каде се спојуваат древната мудрост на Бали и безвременската убавина и здравје.

Уживај во пријатниот амбиент кој придонесува за благосостојбата и уживањето во спа искуството, инспириран од старата индонезиска и азиска мудрост и традиција на капење и разубавување во текот на целиот живот, во комбинација со модерниот тренд за „враќање кон природата“.

Разгледај повеќе на www.aseanaroyalspa.com

Термините треба да се резервираат.

1,650 ден5,500 ден

Исчисти

Опис

 1. Третмани за лице:
 • Масажа на лице
 • Традиционален рачен третман за лице
 • Ароматски рачен третман за лице
 • Третмани за зголеменa пигментација
 • Третман за акни
 • Третман за дехидрирана кожа
 • Третман против бори
 • Третман за лице со топли камења
 • Атена микродермоабразија на лице
 • Атена микродермоабразија на лице
 • Intraceuticals Oxygen третман на лице
 • Третман за зоната околу очите и
 • Третман за нега на вратот

2. СПА ТРЕТМАНИ ЗА ТЕЛО

3. ПАРЦИЈАЛНИ МАСАЖИ

4. ТРАДИЦИОНАЛНИ БАЊИ, САУНА & ЏАКУЗИ

5. РАЦЕ, СТАПАЛА & ИНТИМА

 

https://aseanaroyalspa.com/

Дополнителни информации

Вредност

, , , ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.