E2 SKIRO WHITE електричен тротинет бел

*Карактеристики:

Максимална брзина: 25 км на час

Брзини: 15 км на час / 20 км на час / 25 км на час

Тип и моќност на моторот: DC 350W

Систем за сопирање: магнетна рачна сопирачка на првото тркало и класична сопирачка за нозе на задниот дел

Големиот дисплеј во боја, лесен за читање, покажува: брзина на возење, опсег, часовник и напон

LED осветлување: Високо LED предно – високо светло, заден и страничен дел

Странични рефлектори

Електронско sвонче

Опсег: до 25 км (во зависност од тежината и теренот на корисникот)

Максималнa носивост: 120кг

*Гуми:

Масивна полна гума

Големина: 21,6 см (8,5 “) напред и назад

*Батерија:

36 V, 6.6AH литиум-јон со високи перформанси

Време на полнење: 3 до 4 часа

*Димензии и тежина:

Димензии: 1070/1160 x 930 x 450 mm

Рамка материјал: алуминиум

Боја: сиво-црна, бела и црна

Тежина: 11,2 кг

ПРОИЗВЕДЕНО ВО СЛОВЕНИЈА

 

27,000 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.