ECG OP201 WHITE Апарат за педикир

599 ден

Опис

АПАРАТ ЗА ОБЛИКУВАЊЕ НА НОКТИ
КВАЛИТЕТНА НЕГА И ЗДРАВ ИЗГЛЕД НА НОКТИТЕ НА РАЦЕТЕ И НОЗЕТЕ
СЕ КОРИСТИ И СО ГЕЛ ЗА НОКТИ
ЕДНОСТАВНО РАКУВАЊЕ СО ЦЕЛИОТ ДОСТАПЕН ПРИБОР
ЛЕСНО ПРОМЕНЛИВ ПРИБОР
ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН
ВРТЛИВОСТ 360 °
2 БРЗИНИ
НАПОЈУВАЊЕ: 2 X 1,5 V AA БАТЕРИИ (НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ)
ДОДАТЕН ПРИБОР: 1 ГРУБА ТУРПИЈА, 2 МЕКИ ТУРПИИ, 2 ТУРПИИ ЗА ПОЛИРАЊЕ

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.