ELECTROLUX ЕСПРЕСО АПАРАТ

ЕСПРЕСО АПАРАТ

  • МОЌНОСТ: 1250 W
  • КАПАЦИТЕТ 1.25 Л
  • НАДВОРЕШЕН ИНДИКАТОР ЗА НИВОТО НА ВОДАТА
  • ВГРАДЕН УРЕД ЗА ПРАВЕЊЕ НА МЛЕЧНА ПЕНА

7,600 ден

Опис

  • ОТСТРАНЛИВ РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА
  • ФУНКЦИЈА ЗА АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ
  • ПРОСТОР ЗА СКЛАДИРАЊЕ НА КАБЕЛОТ
  • ДИМЕНЗИИ В X Ш X Д, MM: 290 X 220 X 260
  • ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ, 1 M:

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.