ELEGANT STRIPES 100% Памучна Сатен Постелнина Пудра

Високо квалитетен 100% Памучен сатен

Дупла постелнина

Навлака за јорган : 200×220 cm
Долен Чаршав : 240×260 cm
Навлака за перници: 50×70 cm (2)

3,790 ден

Само 1 останати во залиха

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.