НА ПОПУСТ 28%

ELLA Перница со пердуви

Мекото полнење на пердуви од гуска и 100% памучна навлака овозможуваат луксузна удобност.

100% Гускини пердуви
100% Памучна навлака
100% Природен производ
1кг. полнеж
Димензии 50х70cm
Луксузен изглед и паковање
Производот не е третиран со хемикалии и истиот има OekoTex сертификат

1,800 ден

Нема на залиха

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.