Equa Active Mint стаклено шише 550 мл

Негувајте ја навиката за хидратација и намалете го пластичниот отпад со прекрасно стаклено шише EQUA.

Практичниот дизајн го прави пријатно да го држите во рака, а свежиот и модерен изглед ќе ве мотивира да посветите уште поголемо внимание и грижа за благосостојбата на вашето тело и дух.

Без БПА, БПФ и БПС

Стакло со врвен квалитет

Волумен од 550мл/ 19oz

100% водоотпорен

Безбедно за употреба во машина за миење садови

Произведено во Европа

1,480 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.