Equa Active Peach стаклено шише 550 мл

Негувајте ја навиката за хидратација и намалете го пластичниот отпад со прекрасно стаклено шише EQUA.

 Практичниот дизајн го прави пријатно да го држите во рака, а свежиот и модерен изглед ќе ве мотивира да посветите уште поголемо внимание и грижа за благосостојбата на вашето тело и дух.

  • Без БПА, БПФ и БПС
  • Стакло со врвен квалитет
  • Волумен од 550ml / 19oz
  • 100% водоотпорен
  • Безбедно за употреба во машина за миење садови
  • Произведено во Европа

1,480 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.