Equa Metallic Rose Gold стаклено шише 550 мл

Негувајте ја навиката за хидратација и намалете го пластичниот отпад со прекрасно стаклено шише EQUA.

Практичниот дизајн го прави пријатно да го држите во рака, а свежиот и модерен изглед ќе ве мотивира да посветите уште поголемо внимание и грижа за благосостојбата на вашето тело и дух.

1,693 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.