Промоција!

Ergo Base Анатомска Перница

Димензија 50 x 33 x11 / 7 / 9 cm

944 ден 767 ден

Опис

Анатомска перница

Навлака: 100% полиестер со патент, навлаката се пери во машина на 40 степени

Класична контур перница со пена која е соодветна за тие што спијат на странично или грб.

 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.