Escalation Expression Eau de Parfum Парфем

Пролетен парфем со главни ноти од круша и семе од амбрета, средни ноти роза и доминатна нота лимон.

  • 100мл

999 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.