ZOE MUSE EVELYN THONG BLACK Долна облека

Доколку барате нов совршен модел на долна облека, тогаш долната облека Евелин е создадена само за вас. Овој едноставен, но секси модел е изработен од најфиниот памук кој е совршено удобен за вашата кожа и тело. Новите линии носат доза на сексапил, а спортските елементи како лентата Zoe придонесуваат за атрактивен изглед и совршено обликувана фигура.

  • Удобно и пријатно чувство на кожата
  •  УВ заштита, фактор 50+
  • Материјал: 95% памук, 5% еластин

560 ден

Исчисти

Опис

Начин на одржување: Машинско перење, максимални температури до 30 степени

Моделот на фотографијата носи големина S

  • Висина: 167 см
  • Обем на градите: 82 см
  • Обем на половината: 65 см
  • Обем на колкови: 96 см

Дополнителни информации

Величина

, ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.