EVOLVE GOLDEN GLOW Маска за лице

Ова е врвна хранлива и подмладувачка маска за лице, исполнета со масло од арган и шипка за да ја обвие и навлажнува вашата кожа и био-ретинол за да се справи со знаците на стареење без иритација.

Оваа COSMOS Organic сертифицирана маска е погодна за сите типови на кожа, особено за оние со сува или старечка кожа!

Клучни состојки

Bio-Retinol, Rosehip Oil, Argan Oil

955 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.