EVOLVE INSTANT RADIANCE Маска за лице

Оваа чоколадна маска за лице помага да ја издигнете вашата кожа до свиленкасто совршенство додека користите масло од сладок бадем за навлажнување и сурово какао богато со антиоксиданти за да ја заштитите кожата и да ја подобрите хидратацијата, оставајќи ви поздрав, блескав тен.

860 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.