EVOLVE THE FEEL GOOD FACIAL Сет за лице за целосна рутина за сите типови на кожа

Овој сет вклучува се што ви е потребно за да извршите целосен ритуал на лицето, од длабинско чистење до релаксирачка масажа на лицето.

Gentle Cleansing Melt (60 ml)

Балзам за чистење кој содржи хранливо органско масло од баобаб кое смирува и хидрира.

Radiant Glow 2-In-1 Mask Scrub (30 ml)

Органска маска за лице која ја ревитализира вашата кожа, оставајќи ја мазна и блескава.

Hyaluronic Serum 200 (10 ml)

Серум со хијалуронска киселина кој ја хидрира кожата одвнатре и ги зголемува фините линии.

Hyaluronic Eye Complex (10 ml)

Овој серум за очи помага да се намали појавата на темните вреќички под очите и ја зацврстува и осветлува деликатната област околу очите.

Daily Renew Facial Cream (30 ml)

Овој природен и органски крем е создаден од мешавина од чисти органски масла, кокосови пептиди и хијалуронска киселина.

 

4,000 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.