EVOLVE THE SMOOTH & SOOTHE DUO Сет за лице

Rose Quartz Facial Polish (30ml)

Нашиот убав розов пилинг од розе кварц е преполн со природни состојки кои помагаат во отстранување на мртвите клетки на кожата, отпушување на порите и подобрување на изгледот на лузни.

Daily Renew Facial Cream (30ml)

Овој органски крем е создаден од  мешавина од чисти органски масла. Органското масло од арган храни додека природната хијалуронска киселина смирува и хидрира.

1,540 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.