AURA EXPLICIT 913 Фарба за коса

165 ден

Опис

EXPLICIT фарбата за коса со арганово масло гарантира јака, постојана боја која трае 4-6 недели.

Потполно ги покрива белите влакна и има ја враќа виталноста.

Вредното масло на мароканското дрво АРГАН (богато со витамин Е и каротен) длабоко навлегува во структурата на влакното, ја хидрира косата и делува како моќен антиоксиданс. Косата станува јака, здрава и сјајна.

Пакувањето содржи:

  • 1 туба со боја за коса (50 мл)
  • 2 кесички хидроген (2 х 40 мл)
  • 1 кесичка хранлив третман со аграново масло (10 мл)
  • 1 пар заштитни ракавици
  • 1 упатство за употреба

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.