Mi Air Purifier Formaldehyde F Филтер за прочистувач

1,989 ден

Опис

Колку добро функционира филтерот зависи од неговата способност за прочистување и аеродинамичен дизајн. Достапен од врвните 3 американски производители на прочистувачи на воздух, филтерот комбинира аеродинамичен цилиндричен дизајн од 360 ° со моќен троен филтер што се состои од примарни, HEPA и активирани јаглеродни слоеви. Лесен за употреба и замена, неговата рамнотежа на моќ и квалитет е она што го прави Mi Air Purifier толку ефикасен.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.