Fisher price Нокширче со звуци

3,199 ден

Опис

Ова неодоливо нокширче со звуци му помага на вашето малечко да стане самостојно и сигурно кога станува збор за одење во тоалет. Посебно дизајнирано како вистинско тоалет столче, а дополнително испушта музика и забавни звуци кои ќе го охрабрат детето да го користи производот.
Нека дечињата се чувствуваат сигурно во секој свој потег, и нека сето тоа им биде секогаш забавно и интересно.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.