Гога Хулахопки

  • Полиамид 95%
  • Ликра 5%

122 ден

Исчисти

Опис

  • Полиамид 95%
  • Ликра 5%

Дополнителни информации

Боја

Светло браон, Црна

Величина

3, 4, 5

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.