FURY OF THE TIGER ШАМПОН И КУПКА ЗА МАЖИ

250мл

ХИДРАТАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ
ЕКСТРАКТ ОД ЗЛАТЕН КОРЕН • ЕКСТРАКТ ОД ЖЕНШЕН • ЕКСТРАКТ ОД ТИГРОВА ТРЕВА

355 ден

Опис

Оваа 2-во-1 купка за коса и тело ве енергизира и освежува кога се чувствувате уморни по тешкиот ден на работа. Помага да се хидрираат, хранат и зајакнат корените на косата.

Органскиот златен корен е силен природен, енергетски “shot”. Ја носи виталноста до вашата кожа и коса, ги отстранува заморот и емоционалниот стрес, ја зголемува вашата ефикасност. Дивиот женшен нуди силен тонирачки ефект, овозможува хранење на косата и стимулира нејзин здрав раст. Тигровата трева ја тонира и зацврстува вашата кожа. Витаминот Ц ја енергизира и оживува кожата, заштитувајќи ја од надворешни влијанија.

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете на косата/кожата и нежно масирајте. Оставете го да делува 2-3 минути, потоа исплакнете.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.