Gambler Eau de Parfum Парфем

Парфем со главни ноти од боровинки од смрека и џин , средни ноти благородно дрво, перуника и доминатна џин.

Мириса слично на Davidoff “The Game”

  • 100мл

999 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.